Dokąd zawędruje Serce kamienia?

Niedawno otrzymałam za pośrednictwem koleżanki (dzięki, Judyto) pewne zdjęcia, które podsunęły mi pomysł na nową zabawę. Pomysł tak w rzeczywistości nie jest mojego autorstwa – pierwotnie został wykorzystany przez bohaterkę francuskiego filmu Amelia. Wspomniana Amelia ukradła z ogródka swojego ojca gipsowego krasnala i poprosiła koleżankę pracującą jako stewardessa, żeby fotografowała rzeczonego krasnala na tle zabytków całego świata. Cała intryga miała na celu skłonić ojca bohaterki do realizacji jego marzeń o podróżach, co w rezultacie się powiodło. Bazując na podobnym założeniu (chociaż mnie do podróży nie trzeba specjalnie zmuszać), proszę Was, drodzy czytelnicy, żebyście nadsyłali zdjęcia Serca kamienia robione na tle różnych miejsc lub wydarzeń. Kto odważy się zabierać Magran do teatru? No kto? Albo na mecz piłkarski? Albo na wycieczkę pod palmy? Zróbmy z tego ciekawy album :-)

Mail, na który należy przesyłać zdjęcia, podany jest w bocznej kolumnie. W ramach nagrody przewiduję coś, co będzie unikalne, limitowane i co jest dopiero w fazie pomysłu :-)

Jako pierwsze koty za płoty, umieszczam zdjęcie zrobione przez Artura K. z tegorocznego Pyrkonu w Poznaniu. Magran jako tajnos agentos ;-)

Magran na Pyrkonie :)
Magran na Pyrkonie :)

Mam nadzieję, że zabawa Wam się spodoba i że prześlecie mi mnóstwo fotografii :-)

Pozdrawiam!

2 myśli do „Dokąd zawędruje Serce kamienia?”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *