Konkurs!

Moi drodzy! Fundacja na rzecz Europejskiego Dziedzictwa Kulturowego Patrimonium Europae, która objęła swoim patronatem Serce kamienia, ogłosiła konkurs, w którym nagrodami będzie moja książka. Tutaj jest link do konkursu (niestety, tylko na Facebooku).

pytanie konk 01

A oto pytanie pierwsze: Jak nazywał się mitologiczny król z plemienia Tuatha De Danann, którego odcięta w bitwie ręka została zastąpiona srebrną protezą?

Na odpowiedzi – przesyłane za pomocą prywatnej wiadomości na profil Patrimonium Europae – czekamy przez cały tydzień. W poniedziałek, tj. 7 kwietnia podana zostanie poprawna odpowiedź oraz ogłoszony zwycięzca.

Recenzja Serca kamienia ukazała się także na portalu www.kawerna.pl.

Zapraszam do wzięcia udziału w konkursie! :)

 

 

Pierwszy wywiad i pierwsza recenzja

Drodzy moi czytelnicy, na portalu kawerna.pl ukazał się wywiad ze mną, w którym opowiadam o mojej powieści. Odpowiadam na pytania co, jak i dlaczego, jednak nie powinno to zepsuć przyjemności z czytania książki osobom, które jeszcze jej nie czytały :) Oto wywiad.

A tutaj dołączam link do pierwszej recenzji Serca kamienia, jaka ukazała się na portalu Republika Kobiet – recenzja.

Zapraszam!

Serce kamienia w księgarniach

Przyszedł poniedziałek i wraz z nowym tygodniem w księgarniach internetowych pojawiła się wreszcie moja powieść. Poniżej wrzucam Wam linki do różnych księgarni – książka jest w różnych cenach, toteż warto sprawdzić, która będzie dla Was najatrakcyjniejsza :)

Księgarnia Klimczok

Profit24

Tania Książka.pl

Sklep Gildia.pl

Jeżeli zobaczycie Serce kamienia na półkach w księgarniach, to mam do was wielką prośbę – zróbcie zdjęcie i prześlijcie je do mnie na adres koszmara@wp.pl. Przynajmniej za waszym pośrednictwem będą mogła ją zobaczyć, bo zanim przyjadę do Polski to trochę zejdzie ;)

Pozdrawiam!

Serce kamienia do kupienia na zaczytani.pl

Moi drodzy, cierpliwi czytelnicy :-) Powoli się zaczyna – książka w tym tygodniu trafia do dystrybucji czyli do hurtowni, skąd zamawiać ją będą księgarze. Jeżeli nie zobaczycie Serca kamienia w Waszej księgarni, to podajcie tytuł i autorkę (i być może wydawnictwo – Novae Res) księgarzowi (jaka jest poprawna forma żeńska – księgarce?), a ona lub on zamówi je w ciągu kilku dni. Jest też inna (dla niektórych prostsza) forma zakupu – bezpośrednio na stronie księgarni internetowej prowadzonej przez moje wydawnictwo – www.zaczytani.pl. Cena też jest niższa z uwagi na pominięcie kosztów dystrybucji. Tutaj wklejam link prosto do książki – wystarczy kliknąć, dokonać zakupu i w ciągu najwyżej trzech dni można spodziewać się Serca kamienia w skrzynce pocztowej :-)

Na stronie głównej portalu sophisti.pl Serce kamienia polecane jest jako książka, którą warto przeczytać :-)

Będę na bieżąco Was informować, jak rozwija się moja „książkowa afera” ;-)

Pozdrawiam!